درباره ما

­« بسمه تعالی »

اینجانب سیداحمد موسوی بعد از انقلاب فرهنگی بطور غیرمستقیم در زمینه‌ی کتب آموزشی فعالیت خود را شروع نمودم و با خواست و اراده خداوند کارت نشر منتشران در سال 1376 توسط وزارت محترم ارشاد اسلامی صادر گردید و در شهریور ماه سال 1376بطور رسمی با عنوان نشر منتشران فعالیت آموزشی را ادامه دادم.

از سال 1377 انتشارات منتشران با 12 عنوان کتاب شروع به فعالیت نمود و در ظرف 10 سال به بیش از 100 عنوان کتاب رسید.

 

محصولات منتشران شامل پنج گروه می‌باشد:

  • کتاب‌های کمک درسی، با عنوان گام به گام
  • کتاب‌های کار بدون پاسخ، با عنوان همشاگردی برتر
  • مجموعه سوالات امتحانی با پاسخ تشریحی، با عنوان قاصدک
  • کتاب‌های روش تدریس، مناسب برای دبیران و اولیاء دانش‌آموز
  • یار تابستانه مقطع ابتدایی

 از ابتدای فعالیت خود همیشه سعی کردم شعار «حق با مشتری است» را سرلوحه‌ی کارهای خود قرار دهم و برای انجام این کار سخت از خداوند بزرگ یاری می‌طلبم.

مهمترین ویژگی محصولات انتشارات منتشران حمایت غیرمستقیم از دانش‌آموزان می‌باشد.به این معنی که در این مجموعه سعی می‌کنیم بهترین خدمات و کیفیت را با کم‌ترین قیمت به دست دانش‌آموزان عزیز برسانیم.

هرسال ما با دیدن نامه­ های شما عزیزان در جهت برطرف کردن نقص­ های کتاب­ها، دیگر احساس خستگی و تنهایی نمی­کردیم و پرانرژی­ تر از قبل در جهت بالا بردن کیفیت کتاب تلاش می­کردیم و امیدواریم بتوانیم اعتماد شما را همچنان با تلاش بیشتر جلب نماییم.

منتشران با عنایت خداوند و استفاده از نظرات و پیشنهادات دبیران و دانش‌آموزان گرامی و بهره‌مندی از کادری دلسوز و مجرب همواره سعی کرده به شعار خود، « دقیق و علمی، بی‌هیاهو، منصف» ، جامه‌ی عمل بپوشاند و محصولی با کیفیت بهتر و قیمت کمتر به دست دانش‌آموزان گرامی و خانواده‌های محترم برساند.

امیدواریم با کمک خداوند و حمایت دوستداران گرامی در این مسیر ناهموار ثابت قدم بمانیم.